Jak najlepiej dojechać do Monachium z Nowego Sącza?

Jak najlepiej dojechać do Monachium z Nowego Sącza?

Monachium, czyli stolica Bawarii ma w sobie wszystko, by móc nazwać ją prawdziwą perłą turystyki niemieckiej. Ta bawarska metropolia łączy w sobie zarówno ogromną ilość zabytków, jak i szereg wydarzeń kulturalnych i imprezowych, które sprawią, że wycieczka do tego miasta nie zawiedzie nikogo. To w końcu w Monachium mieści się stadion jednej z najbardziej utytułowanych drużyn futbolowych Europy, czyli Bayern Monachium i to właśnie tu odbywa się coroczny Oktoberfest. Nie można również zapomnieć o spacerach przez Plac Mariacki zachwycający zabytkowym ratuszem znajdującym się w samym jego centrum czy wizycie w Kościele Św. Piotra. Jakikolwiek nie byłby powód wizyty, Monachium nie zawiedzie żadnego turysty. Tylko jak najlepiej dojechać do Monachium i jaki środek transportu wybrać?

Przewozy Banan – z Nowego Sącza do Monachium komfortowo i bezpiecznie

Przewozy Banan to firma transportowa świadcząca usługi przewozu osób na trasie Polska – Niemcy. Nasze busy kursują pomiędzy wieloma miejscowościami województwa małopolskiego oraz podkarpackiego a Monachium i niemieckimi miastami znajdującymi się po drodze do stolicy Bawarii. Nasze busy Nowy Sącz Monachium zapewniają komfortową, szybką i bezpieczną podróż, dzięki odpowiednim warunkom transportowym oraz obecności doświadczonego i odpowiedzialnego kierowcy. Nasze auta kursują na kilku trasach, w tym przez Nowy Sącz poprzez Wiedeń aż do Monachium. Duża liczba przystanków umożliwia wybór dogodnego miejsca rozpoczęcia podróży, a usytuowanie przystanku końcowego zapewnia bliskość centrum Monachium, co będzie bardzo dogodne, szczególnie dla osób odwiedzających to miasto po raz pierwszy.

Swoim pasażerom oferujemy busy do Monachium wyposażone w udogodnienia, takie jak: klimatyzacja, ogrzewanie czy rozkładane fotele. Naszym celem jest zapewnienie najwyższego standardu usług, dlatego nieustannie poszerzamy ofertę, a do grona swoich pracowników wybieramy jedynie kierowców z wieloletnim doświadczeniem i nienaganną kulturą osobistą. Z nami dojedziesz do Monachium szybko, komfortowo i bezpiecznie.